Kulcsrakész imc tesztpadok
Modern és rugalmas tesztpadokat fejlesztünk kutatási, fejlesztési és gyártósori mérésekhez. Kulcsrakész padjaink megépítéséhez saját fejlesztésű mérőrendszer és szoftver platformunkat használjuk, amely már világszerte bizonyította kiválóságát. Ügyfél specifikus alkalmazások részlegünk szakemberei segítik az Ön munkáját az adott projekt minden szakaszában: kezdve a tervezéstől a kivitelezésig, a szoftverek megírásában, egészen a helyszíni beüzemelésig.
Örömmel állunk rendelkezésére korábbi tesztpadok modernizálása és átalakítása esetén is, amellyel a korábbi beruházások értékeit óvhatjuk meg.
imc tesztpadok kiemelkedő tulajdonságai
- Tökéletes tervezés saját villamos és mechanikai konstrukciós részlegünknek köszönhetően
- Pontos mérési eredmények első osztályú imc méréstechnikai hardvereknek köszönhetően
- Felhasználóbarát működtetés az imc STUDIO és imc FAMOS alapú mérő- és kiértékelő szoftverkörnyezetnek köszönhetően
- Sokoldalú interfészek harmadik féltől származó eszközök és szoftverkomponensek illesztéséhez
- Tudományos ismereteken alapuló összetett tesztfolyamatokat kínálunk, amelyeket folyamatosan finomítunk
- Tesztpadjaink visszakövethető kalibrációval rendelkeznek a teljes mérőláncra, az érzékelőktől az adatgyűjtő rendszerig
- Kulcsrakész tesztpadjaink megfelelnek minden hatályos biztonságtechnikai szabályozással és direktívával
Támogatás a változó folyamatokhoz
"Sokéves tapasztalatunk eredményeként mi vagyunk az optimális partner az Ön változó feladataihoz, amennyiben villamos hajtások és komponenseik teszteléséről van szó. Rendelkezésére állunk teljes körű szolgáltatásainkkal, és minden egyes folyamatfázist támogatunk a végtermék optimalizálása és szállítása érdekében."
Ingo Voellmecke, imc vevő specifikus megoldások osztályvezető, villanymotor tesztpad fejlesztés felelős.
30 év szakértelme
Az imc 1988-as alapító víziója a terhelésmentes, paraméter identifikáción alapuló villanymotor tesztelés volt. Azonnal megkezdtük hiányzó, saját hardvereink és szoftvereink fejlesztését, és 1991-ben leszállítottuk az első imc PI tesztpadot, amely terhelőmotor nélkül tudott villanymotorokat üresjáratban tesztelni. Tesztpadjaink gerincét mai napig saját méréstechnikánk adja, amelyet a kor igényeinek megfelelően folyamatosan fejlesztünk.